اخبار

اولین جلسه تدوین چارچوب و ضوابط محاسبات بیمه گری برگزار شد

اولین جلسه تدوین چارچوب و ضوابط محاسبات بیمه گری برگزار شد
اولین جلسه تدوین چارچوب و ضوابط محاسبات بیمه گری و فراینده اصلاحات ضروری برای پایدار سازی صندوق های بازنشستگی برگزار شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، این جلسه بر اساس تکالیف مندرج در بخشنامه اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور به کلیه وزارتخانه ها، سازمان ها، موسسات و شرکت های دولتی، نهاد انقلاب اسلامی و موسسات عمومی غیر دولتی تشکیل شد.
در این بخشنامه آمده است: به منظور افزایش تاب آوری اقتصاد ملی و جلوگیری از تکانه های ناشی از نوسانات اقتصادی بر صندوق های بازنشستگی، کارگروهی متشکل از نمایندگان وزارتخانه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان رئیس کارگروه و امور اقتصادی و دارایی و سازمان برنامه بودجه کشور تشکیل می شود تا با همکاری صندوق های موضوع این برنامه چارچوب و ضوابط محاسبات بیمه گری و گزارش گری مالی فرایند اصلاحات ضروری برای پایدار سازی صندوق ها و پیش بینی اقدامات تنبیهی برای صندوق های متخلف را تدوین و حسب مورد جهت تصویب به شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی یا هیئت وزیران ارائه کنند.
به همین منظور کلیه صندوق های بازنشستگی که شرح آن در بخشنامه آمده است موظفند اطلاعات مورد نیاز را بر حسب درخواست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به آن وزارتخانه ارائه کنند.

۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۸

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید