اخبار

طلب ۶۰ هزار میلیارد تومانی صندوق‌های بیمه از دولت

طلب ۶۰ هزار میلیارد تومانی صندوق‌های بیمه از دولت
«در حالی که دولت دهم در آخرین سال استقرار مدعی تسویه بدهی ۳۰ هزار میلیارد تومانی به سازمان تامین اجتماعی شده بود، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت یازدهم امروز گفت: صندوق‌های بیمه ۶۰ هزار میلیارد تومان از دولت طلبکارند.»


در حالی که دولت دهم در آخرین سال استقرار مدعی تسویه بدهی ۳۰ هزار میلیارد تومانی به سازمان تامین اجتماعی شده بود، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت یازدهم امروز گفت: صندوق‌های بیمه ۶۰ هزار میلیارد تومان از دولت طلبکارند.

به گزارش ایلنا، «علی ربیعی» در مراسم تودیع و معارفه رییس سازمان بیمه سلامت ایران که در محل این سازمان برگزار شد، افزود: دولت یازدهم چاره‌ای جز موفقیت ندارد، زیرا در غیر این صورت مردم بدبین خواهند شد.

وی در ادامه تاکید کرد که انتظار می‌رود اهداف برنامه پنجم توسعه در حوزه سلامت به طور جدی اجرایی شود و با ارتقای صندوق‌های بیمه باید این کار را انجام دهیم.

ربیعی همچنین گام برداشتن به سوی الکترونیکی کردن دو وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را ضروری دانست.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با نامطلوب دانستن وضعیت بیمه‌های درمانی در کشور، بر برنامه ریزی برای رفع مشکلات این بخش تاکید کرد.

ربیعی نظارت مجلس را بر عملکرد دولت موهبت دانست و گفت: رسانه‌ها هم باید دولت را نقد کنند.

گفتنی است، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی باصدور حکمی دکتر «انوشیروان محسنی بندپی» را به عنوان مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران منصوب کرده است.
۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۴۳
خبرگزاری ایلنا 92/8/13 |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید