اخبار

بیش از 350 هزار لیست حق‌بیمه کارفرمایان به صورت غیرحضوری انجام شد

بیش از 350 هزار لیست حق‌بیمه کارفرمایان به صورت غیرحضوری انجام شد
مدیرکل دفتر راهبری سیستم‌های سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: به منظور تعمیم سرویس بهبود یافته ارسال غیرحضوری لیست حق‌بیمه کارفرمایان، بیش از 350 هزار لیست پردازش و به صورت غیرحضوری از طریق شبکه اینترنت در 232 شعبه ارسال شده است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، مهندس سیدابوالحسن پورحسینی ضمن بیان این مطلب خاطرنشان کرد: ارائه ماهانه و به موقع لیست حق‌بیمه توسط کارفرمایان، دریافت لیست به صورت الکترونیکی بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب و افزایش اطمینان اعتبار اطلاعات و صحت محاسبات بیمه‌ای از مهمترین ویژگی‌های این خدمت است.
وی افزود: این امر مهم تأثیر بسزایی بر درآمدهای سازمان و وصول به موقع بدهی‌های کارفرمایان داشته است.
پورحسینی اظهار داشت: با ایجاد قابلیت پیگیری نقص‌ها و خطاهای احتمالی در ارسال فایل لیست حق بیمه، نیاز به مراجعه حضوری به شعبه و صرف وقت و هزینه بسیار، حذف شده و به تبع آن منجر به کاهش ازدحام کار کارکنان شعب و کاهش تعداد ارباب رجوع در روزهای پایانی ماه و درنهایت رضایتمندی مردم شده است.
وی گفت: فازهای استقرار این سرویس، بر اساس اولویت و زمانبندی مورد نظر که ناشی از تحقق الزامات زیرساختی و ارجحیت مدنظر سازمان بوده تبیین شده است و تاکنون تعداد 300 شعبه طی فازهای متعدد راه اندازی شده و امیدوارم با برنامه زمانی بهره برداری 50 شعبه در هرهفته تا پایان اردیبهشت این رقم به تعداد 444 شعبه برسد.
وی افزود: تنها در سطح استان تهران از ابتدای اجرای طرح تا کنون تعداد 220 هزار لیست بصورت غیرحضوری ارسال شده است.
پورحسینی خاطرنشان کرد: از تعداد کل 359 هزار و 237 لیست غیرحضوری ارسال شده از ابتدای راه‌اندازی طرح تاکنون، تعداد 212 هزار و 353 لیست آن لغایت اسفند92 و 140 هزار و 343 لیست آن در فروردین 93 در سطح شعب راه‌اندازی شده، دریافت شده است و این امر نشان‌دهنده انطباق پیشرفت کار با برنامه‌ریزی‌های صورت پذیرفته و تأیید اجرای موفق این طرح بوده است.
۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید