اخبار

طرح اصلاح قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی به کمیته مسکن و شهرسازی ارجاع شد

طرح اصلاح قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی به کمیته مسکن و شهرسازی ارجاع شد
عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: طرح اصلاح ماده 5 قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی برای بازنگری جدید به کمیته مسکن و شهرسازی ارجاع شد.


عبدالکریم حسین زاده در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در تشریح جزئیات جلسه روز سه شنبه 24 تیرماه کمیسیون عمران مجلس با یادآوری دو دستور کار جلسه امروز این کمیسیون، گفت: در جلسه امروز کمیسیون عمران با حضور آخوندی وزیر راه و شهرسازی طرح اصلاح ماده 5 قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی و سوال چهار نفر از نمایندگان از وزیر طرح و بررسی شد.

نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه طرح اصلاح قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی در کمیته مسکن و شهرسازی بررسی شده است، افزود: این طرح از سوی کمیته مسکن و شهرسازی بررسی شده بود و برای ویرایش نهایی به کمیسیون عمران ارجاع داده شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه بحث 4درصد بیمه کارگران در بین سه نقطه شهری و روستایی تقسیم بندی شده است، تصریح کرد: کمیسیون در این رابطه امروز به جمع بندی نرسید و طرح برای بازنگری جدید و رعایت سلسله مباحث جمعیتی به کمیته مسکن و شهرسازی ارجاع شد.

حسین زاده دستور کار دوم جلسه امروز کمیسیون عمران را طرح سوال 4 نفر از نمایندگان از آخوندی وزیر راه و شهرسازی عنوان و تصریح کرد: قرار شد سوالات موسی رضا ثروتی و نگهبان سلامی در کمیته ای مشترک بین مجلس و وزارت راه و شهرسازی بررسی شود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه سوال پژمانفر از وزیر راه و شهرسازی بیشتر به مسایل حقوقی مرتبط بود، گفت: قرار شد سوال این نماینده در جلسه ای با وزیر بررسی تا به نقاط مشترک و نتیجه برسند و آقامحمدی دیگر نماینده سوال کننده از وزیر فرصت دو ماهه به وزیر داد تا موضوع سوالش بررسی و رفع شود.
۲۵ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید