اخبار

حذف فرانشیز بازنشستگان اقدامی قابل تقدیر است

حذف فرانشیز بازنشستگان اقدامی قابل تقدیر است
رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین‌اجتماعی حذف فرانشیز درمانی بازنشستگان در مراکز درمانی دولتی را اقدامی ارزشمند و قابل تقدیر دانست.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، علی اصغر بیات در همایش بزرگداشت روز تأمین‌اجتماعی که همزمان با هفتمین روز از هفته تأمین‌اجتماعی که با عنوان «تأمین‌اجتماعی، رسانه و پاسخگویی» نامگذاری شده است، برگزار شد، گفت: به عنوان نماینده خدمت‌گیرندگان تأمین‌اجتماعی از مدیران و کارکنان این سازمان قدردانی می کنم.

وی با بیان این که مدیریت عالی تأمین‌اجتماعی شرایط منحصر به فردی را پشت‌سر گذاشت، افزود: سازمانی که به 39 میلیون نفر خدمت‌رسانی می‌کند، مسائل حاشیه‌ای فراوانی داشت که مورد نقد رسانه‌ها بود.

بیات ادامه داد: دکتر نوربخش در شرایط بحرانی و سختی به عنوان مدیرعامل این مجموعه بزرگ شروع به کار کرد و درحال‌حاضر امنیت روانی و آرامش فکری در سازمان حاکم شده و در کنار این امنیت و آسایش خدماتی ارزشمند و قابل تقدیر ارائه می‌شود.

وی پرداخت افزایش حقوق بازنشستگان از فروردین را از دیگر اقدامات ارزشمند و قابل تقدیر در سازمان تأمین‌اجتماعی برشمرد و گفت: حذف فرانشیز بازنشستگان نیز کاری ارزشمند است که خدمتی به افراد سالمند جامعه است.

بیات کمک به بیمه تکمیلی و سفرهای زیارتی بازنشستگان را نیز از دیگر خدمات تأمین‌اجتماعی به بازنشستگان برشمرد و گفت: موضوعی که ما را نگران کرده، برخی چشم طمع بر اموال ما دارند و ما اجازه هجمه به مراکز درمانی سازمان نمی‌دهیم.

وی تأمین‌اجتماعی را خط قرمز بازنشستگان عنوان کرد و گفت: تحت هیچ شرایطی، مراکز درمان ملکی را واگذار نمی‌کنیم.

رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین‌اجتماعی، خدمات گسترده و ارزشمند این سازمان را نتیجه مدیریت صحیح و همت والای کارکنان و همچنین برکت پول کارگران دانست که امکان خدمت‌رسانی به جمعیت 39 میلیون نفری افراد تحت‌پوشش را امکان‌پذیر می‌کند.
۲۹ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید