اخبار

طراحی الگوی گردشگری روستایی با محوریت توانمند سازی روستائیان

طراحی الگوی گردشگری روستایی با محوریت توانمند سازی روستائیان
اسماعیل گرجی پور مدیر کل بیمه های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از طراحی الگوی گردشگری روستایی با محوریت توانمند سازی روستائیان در راستای افزایش اشتغال، رفاه و محرومیت زدایی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل، جلسه طراحی الگوی گردشگری روستایی پیش از ظهر امروز با حضور اسماعیل گرجی پور مدیر کل بیمه های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کامران اصغری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران، معاونین توسعه کارآفرینی و اشتغال، اجتماعی و پشتیبانی اداره کل و آقای سید مجتبی پیرزاده رییس اتحادیه صنف مشاوران املاک ساری در ساختمان شهید علیرضا نوری این اداره کل برگزار گردید.
گفتنی است اسماعیل گرجی پور مدیر کل بیمه های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این جلسه طی سخنانی گفت: طراحی این طرح با هدف رونق کسب و کار با محوریت توانمندسازی روستائیان استان مازندران می باشد.
وی افزود: امیدواریم با کمک اتحادیه های اصناف مشاوران املاک در سطح کشور و همچنین دستگاه های مرتبط شاهد اجرای این طرح در آینده نزدیک و دریافت نتیجه مطلوب از آن باشیم.
گرجی پور خاطرنشان کرد: برای اجرای این طرح سایتی طراحی خواهد شد و اطلاعات دریافت شده از مشاورین املاک در زمینه مناطق گردشگری روستایی در این پایگاه قرار خواهد گرفت.
مدیر کل بیمه های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان تصریح کرد: معاونت رفاه وزاتخانه اعتقاد دارد اجرای این طرح کمک شایانی به محرومیت زدایی در روستاها و همچنین افزایش ظرفیت اشتغال و توانمندسازی نیروی انسانی خواهد نمود و در نظر است این طرح بعنوان پایلوت در استان مازندران در آینده اجرا شود.
گفتنی است در ادامه این جلسه مقرر گردید: جلسه ای توسط اتحادیه صنف مشاورین املاک شهرستان ساری با حضور و رییس اصناف املاک شهرستانهای استان برگزار و در خصوص تعامل با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اجرای این طرح بحث شود و نتیجه در جلسه ای با حضور مسئولین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دستگاههای مرتبط مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ و نسبت به انعقاد تفاهم نامه اقدام گردد.

۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۱۳:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید